O NÁS 

 

Jsme U-Turn Pub. Jediný a jedinečný music pub v historickém srdci Mladé Boleslavi. Místo, kde se historie prolíná s budoucností, punk se sound systémy, yin s yang. Ostrov nevšednosti, kde nic není nemožné. 

Město se z šedivého oparu nudy a laciných televizních seriálů bez konce nadechuje k pestřejší inhalaci. Kultura. To není prázdné slovo. To není jenom diskotéka s pančovanou vodkou v ruce. Pod nosem ti leží pandořina skříňka s tvojí třináctou komnatou. Stačí přijít a nadzvednout víko. Tam v zatáčce v zákoutí Starého Města se dějí věci, o kterých by se tvoji rodiče nikdy nechtěli dozvědět a které nikdy nebudeš vyprávět svým vnoučatům.

 V létě ti pravidelně otevíráme naší vyhlášenou terasu a rozpálíme gril, abys neměl hlad. Když pak začne žloutnout listí na stromech, rozjíždíme až do dalšího léta kolotoč koncertů, parties, přednášek, projekcí. Přijít můžeš i kdykoliv jindy jen tak posedět a poklábosit nad drinkem. Těch máme širokou paletu a krom nealka a standardní nabídky alkoholu u nás najdeš například i exkluzivní raritní rumy. Budeš to tu mít rád. 

Protože tě vytrhneme ze stereotypu a budeme tě hýčkat tím nejlepším co minulo mainstream.

Protože naše noci jsou delší než vaše dny.

 

Protože my jsme Účko.